Santral Seslendirme Anonsu

Santral Seslendirme

Profesyonel Santral Anons Seslendirme Sanatçıları
Santral Fon Müzikleri

Santral Fon Müzikleri

Kurumsal firmalar, devlet kurum ve kuruluşları arayan kişilerin uzayan bekleme sürelerinde, çağrı yönlendirme süreleri daha keyifli hale getirmek amacı ile ve en önemlisi çağrının hatta olduğunun takibi amacıyla büyük önem taşımaktadır.

 

Günümüzde santral cihazlarının yetenekleri doğrultusunda, santral anonslarının arka planına müziği miksaj yaparak hatta bekleyen müşterilere sunarlar. Eskiden bu tarz bir işlem sadece prodüksiyon firmaları tarafından yapılabilmekte iken artık santral cihazları bunu tek bir komutla yapabilmektedir.

 

Santral fon müzikleri arayan kişinin hattın açık olduğunu bilmesi, beklerken hoş müzikler dinlemesi santral fon müzikleri ile mümkündür. Santral cihazlarında hattın açık olduğu mesajını arayana aktaral bu melodilere santral fon müziği denilmektedir.

Kurumsal kimliğinizi geliştirecek, santral anons hizmeti, fon müziği, karşılama anonsları, bekleme ve yönlendirme anonsları, kurum kimliği öne çıkartılarak, hedef kitlenin beklentileri doğrultusunda, her bir işlem detaylandırılarak, profesyonel ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.